05.01.2020 Від Денис Безкооровайний 0

Тростини для еквілібру з дюралі

Наташа з Білорусії раніше замовляла у нас сталеві тростини. Вони були на звичайній розбірній платформі. Самі тростини пофарбували в сірий колір і одна тростина з обертанням в один бік.

Приблизно через рік Наташа знову звернулася до нас за допомогою. Вирішила замовити нові тростини з додатковими вимогами. Бо в роботі зрозуміла, які саме їй потрібні тростини і як можна їх покращити.

На цей раз були такі вимоги:

  • Сама тростина повинна бути з труби діаметром 20-22 мм, щоб виглядало більш витончено і естетично. Зазвичай робимо із труби 25-27 мм.
  • Тростини повинні бути якнайлегші.
  • Платформа повинна поміститися у валізу в розібраному вигляді.
  • Збирати платформу руками без додаткових інструментів.
  • Дві тростини, дона з них з обертанням в один бік і щоб можна було фіксувати рукою під час номера.
  • Три склянки, щоб одну з палиць ставити по центру.
  • Термін 20 днів, потрібно встигнути до приїзду Наталі до Києва. Бо вона приїжджала на кастинг і того ж дня їде додому до Білорусі.

Як вирішували задачу

Якщо робити тростину з труби 20 – 22 мм, то вона буде не надійною і сильно пружинити, а при хорошому навантаженні можна і погнутися. Можна зробити зі сталевого прута, але тоді вони будуть важчими втричі. У результаті вирішили робити з алюмінієвого прута. Дюраль – алюмінієвий сплав, твердий та легкий.

Платформу зробили у формі рогатки – найпрактичніша платформа. Габарити у зібраному стані роблять її стійкою, а в розібраному стані поміщається у звичайну валізу. Щоб платформу збирати руками без інструментів приварили гайки з внутрішнього боку, а до болтів приварили баранчики, щоб зручно закручувати рукою.

Для того щоб можна було рукою фіксувати тростину, так само поставили болт з “баранчиком”.

Хоч і завдання було не стандартним і стикалися з труднощами, але встигли під час. Доставили тростини прямо на Автовокзал і особисто вручили Наталці.

Посилання для замовлення:

https://circusforyou.com/tovar/konusnye-trosti-na-razbornoj-platforme-rogatka-dyural/