29.12.2022 Від Денис Безкооровайний 0

Чому замовляти реквізит потрібно заздалегідь?

Досить часто клієнти замовляють реквізит екстремально пізно до необхідної дати відправки. Це ті ситуації, коли реквізит має бути готовий до певної дати (до виступу, від‘їзду в інші країну, початку контракту та інше) ✈️

Ми радимо РОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЯКОМОГА РАНІШЕ, особливо якщо мова йде про оригінальні металеві конструкції!Це актуально як і зараз, так і для мирного часу.

 

Чому ж потрібно реквізит замовляти раніше?

 

1. ВРАХОВУЙТЕ ЧАС НА ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКВІЗИТУ

Якщо ми говоримо про металевий оригінальний реквізит – терміни виготовлення як правило 2-3 тижні.

АЛЕ! На даний момент по всій території України діють відключення світла. А це може трішки затягнути процес виробництва. Ми робимо все можливе, але не все залежить від нас)

 

    2. ВРАХОВУЙТЕ ЧАС, КОЛИ ЗМОЖУТЬ ВЗЯТИСЯ ЗА ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ

У хорошого виробника завжди є замовлення мінімум на два – чотири тижні вперед. Тому потрібно враховувати, що до вашого реквізиту зможуть приступити тільки через 2 тижні.

Звичайно, що в тих хто спеціалізується на певному реквізиті мають бути необхідні заготовки. Це дозволяє максимально швидко обробляти стандартні замовлення і паралельно робити оригінальні.

 

3. ЧАС НА ДОПРАЦЮВАННЯ РЕКВІЗИТУ

Може так трапитись що в роботі на готовому реквізиті можуть виникнути складнощі. Можливо майстер щось не врахував, можливо ви щось не продумали. І тоді потрібен час, аби усунути певний дефект.

 

4.ЧАС НА ТЕ, ЩОБ ЗВИКНУТИ ДО РЕКВІЗИТУ

Реквізит готовий, але до нього потрібно ще звикнути, щоб нормально виступати. Це також вимагає часу!

Це основні моменти, які потрібно враховувати при замовлення складних металевих конструкцій. Ці всі моменти має враховувати замовник і не перекладати на виробника цю відповідальність.

Ми зі свого боку як завжди робимо все можливе ☺️